Studio Modelowania Figury - Sensual Body

ACTIV SPA INFRARED nowość

Najnowszy Model ACTIV SPA INFRARED, który posiada funkcje odchudzająco odmładzające.
Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję i zadowolenie Klienta projektując najwyższej jakości urządzenia przeznaczone do poprawy kondycji Fizycznej i psychicznej.


Opis działania:

Stworzyliśmy ACTIV SPA INFRARED aby spełnić wszelkie wymagania Klientów, a wynikiem naszych działań jest doskonałej jakości Urządzenie, które zapewnia komfort, bezpieczeństwo i doskonały trening oraz rewelacyjne efekty.

Innowacyjne urządzenie emitujące wiązki podczerwieni zintegrowaną z aromaterapią, koloroterapią, elektrostymulacją i fototerapią ( odbudowa naczynek kolagenowych) przyczynia się do modelowania sylwetki i odmładzania, jednocześnie gwarantując osiągnięcie doskonałej formy sprawności naszego organizmu.

ACTIV SPA INFRARED to: „Opatentowana technologia połaczenia najwyższej jakości KAPSUŁY, Elektrostymulacji, promieni podczerwonych IR, Fototerapii, aromaterapii i koloroterapii.

Wszystkie funkcje w które jest wyposażone ACTIV SPA INFRARED mogą działać niezależnie między sobą lub jednocześnie co daje spotęgowane efekty i utratę nawet do 5000 kalororii w ciągu 60 minutowego Treningu.

ACTIV SPA INFRARED zostało wyposażone:

  • Fotoodmładzanie LED - kolagen
  • Elektrostymulacje
  • Podczerwień IR
  • Aromaterapię
  • koloroterapia

1. Fotoodmładzanie LED - kolagen

Starzejąca się skóra jest defektem kosmetycznym, który przekłada się na niekorzystny wygląd ( zmarszczki, zaburzenia pigmentacji, tzw. Pajączki naczyniowe) oraz utrudnia utrzymanie optymalnego poziomu nawodnienia twarzy.

Rozwiązaniem problemów wynikających z fotostarzenia są zabiegi fotorejuwenacji czyli fotoodmładzania LED Therapy. Zastosowanie selektywnie dobranej długości fali i odpowiedniej dawki światła jest wykorzystywane do „odmładzania” starzejącej się skóry, zapobiegania progresji w procesie starzenia.

To rodzaj nieinwazyjnej, bezpiecznej metody, pozwalającej na równomierną, jednoczasową aplikacje światła o wyselekcjonowanych, terapeutycznych długościach fali 630 nm. Zabiegi poprzez równomierne naświetlanie dużych powierzchni 280cm kwadratowych obejmują cała powierzchnie twarzy.

Badania kliniczne wykazały znaczące efekty kosmetyczne przeprowadzonych zabiegów.
- zwiększenie elastyczności skóry,
- wygładzanie zmarszczek okolicy okołoczodołowej
- ustąpienie plam i przebarwień
- ustąpienie rogowacenia
- lepsze nawilżenie skóry

Uzyskane efekty kosmetyczne są wynikiem poprawienia dokrwienia i dotlenienia skóry, wzrostu liczby włókien kolagenowych i elastycznych, lepszego wchłaniania i utrzymania stanu nawilżenia skóry.


2. Elektrostymulacja 

To bardzo skuteczny zabieg terapeutyczny pobudzający przesuwanie molekuł przez zastosowanie prądów elektrycznych. Specjalne elektrody obwijają część ciała, nad którą chcemy pracować, co pozwala transportować niezbędne substancje w problematyczne części, pobierając je z tych, gdzie jest ich w nadmiarze. Elektroforeza bierze udział w wymianie komórkowej, potęgując w ten sposób mikrokrążenie (ulepszając transport substancji odżywczych i tlenu).

Zabieg na całe ciało trwa 28 minut. Profilaktycznie zabiegi mogą być wykonywane 1 raz w tygodniu, a leczniczo 2 lub 3. Minimalna ilośc zabiegów gwarantujących efekt to 12.

Elektrostymulacja ciała:
- 28 minut zabiegu - 1,5 godziny tradycyjnego treningu siłowego
- po 1. zabiegu efekt utraty nawet 10 cm w sumie w obwodach
- jędrna i elastyczna skóra
- poprawa krążenia krwionośnego i limfatycznego
- redukcja tkanki tłuszczowej i rozstępów
- usuwanie toksyn przez uwolnienie produktów przemiany materii

Metoda elektrostruktur:
Aplikacja elektroforezy zużywająca rezerwy naszego organizmu do normalizowania zmian biologicznych.

- utrata wagi nawet o 0,5 kg jednorazowo
- poprawa krążenia krwi i limfy
- efekt oczyszczający
- zmniejszenie obwodów nawet o 10 cm jednorazowo
- regeneracja
- relaksacja
- redukcja cellulite i rozstępów


3. Podczerwień IR

Promienie podczerwone nagrzewają ciało i rozszerzają naczynia krwionośne. Skutkiem tego jest zwiększenie przepływu krwi i lepsze dotlenienie i ukrwienie tkanek. Skóra czerwienieje, co oznacza, że bogata w tlen krew dociera do miejsc, gdzie często może jej brakować w wystarczających ilościach.

Proces ten powoduje usunięcie z organizmu dużych ilości toksyn, które zalegają w głębszych warstwach skóry. Podczas ZABIEGU działające promienniki podczerwieni oczyszczają skórę i tkanki podskórne ze zbędnych toksyn, czego efektem jest jędrna, czysta i zdrowa skóra.

4. Aromaterapia

Aromaterapia zmniejsza cellulitis, rozstępy skórne, regeneruje naskórek, odżywia i odmładza skórę, przyspiesza odnowę biologiczną mięśni. Olejki mają różne właściwości lecznicze. Mogą działać antyseptycznie, pomagają zwalczać infekcje wirusowe i grzybicze, część z nich wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, pobudza krążenie i dotlenienie krwi. Olejki eteryczne mają szczególne zastosowanie w kosmetyce. Pobudzają metabolizm komórkowy i poprawiają strukturę skóry. Ich działanie odmładzające polega na przyspieszeniu tempa procesów regeneracyjnych. Wpływ olejków na psychikę też jest różnorodny: działają relaksująco albo też pobudzająco.

5. Koloroterapia

Koloroterapia pomaga w niwelowaniu problemów, z którymi boryka siękażdy organizm człowieka:

1. Rezerwy energii,
2. Odporność organizmu,
3. Dobre samopoczucie psychiczne,
4. Przemiana materii,
5. Skóra i tkanki.

Na owe przypadłości możemy oddziaływać poprzez pobudzanie miejsc odpowiedzialnych za odpowiednie funkcje organizmu takich jak centra energetyczne (czakry), drogi i punkty energetyczne (meridiany, południki), oraz strefy impulsów i organów.

 

 

Copyright by Sensual Body 2011. All rights reserved.

Top Desktop version